Knowles 2450LP15B0050001E
Low Pass Filters, 0805, 2400-2500MHz, 1W, 0.5dB, Ni/Sn (RoHS), 7" Reel Embossed Tape
Price and Stock
Inventory History
3 month trend:
+53.44%
Descriptions
Descriptions of Knowles 2450LP15B0050001E provided by its distributors.
0.5dB 100MHz 0805 2mm*1.25mm*1.05mm
RF FILTER LOW PASS 2.45GHZ 0805