Knowles 1850BL15B0100001E
Rf Baluns, 805, 1700-2000Mhz, 3W, 1, Ni/Sn (Rohs), , 7" Reel Embossed Tape |Johanson Technology 1850BL15B0100001E
Price and Stock
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Descriptions
Descriptions of Knowles 1850BL15B0100001E provided by its distributors.
1.850GHZ RF BALUN 1:2 EIA 0805
BALUN GSM/DCS/PCS/CDMA 1850MHZ