Knowles 1575CH15A0030001E
Splitter, 0805, 1560-1590MHz, 3W, 3.8dB (max), Ni/Sn (RoHS), 3dB Hybrid Splitter, 7" Reel Embossed Tape
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Knowles 1575CH15A0030001E.
RFMW
Datasheet7 pages2 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Knowles 1575CH15A0030001E provided by its distributors.
RF PWR DVDR 1.56GHZ-1.59GHZ 0805
SPLITTER HYB 90DEG GPS 1575MHZ
Splitter, 1560 To 1590Mhz, 50Ohm, Full Reel; Filter Type:Band Pass; Filter Case/Package:0805 [2012 Metric]; Pass Band Frequency:1.56Ghz A 1.59Ghz; Rf Filter Applications:-; Operating Temperature Min:-40°C; Product Range:- Rohs Compliant: Yes |Johanson Technology 1575CH15A0030001E