Bourns - J.W. Miller PM54-121K
General Purpose Inductor, 120uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2320
Obsolete
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Bourns - J.W. Miller PM54-121K.
IHS
Datasheet1 page18 years ago
DigiKey
Newark
Supply Chain
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Bourns - J.W. Miller PM54-121K provided by its distributors.
FIXED IND 120UH 480MA 930 MOHM
Power Inductor 120Uh 480Ma 10% 8Mhz