Inventronics LUC-018S035DSP
100 - 277Vac, 18W, 350mA, 26-51V, [0-10V], IP20 LED Driver
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
Future ElectronicsLUC-018S035DSP02Box
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Inventronics LUC-018S035DSP.
Future Electronics
Datasheet10 pages8 years ago
Datasheet8 pages13 years ago
Datasheet8 pages13 years ago
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Supply Chain
Introduction Date2017-07-10
Descriptions
Descriptions of Inventronics LUC-018S035DSP provided by its distributors.