Inventronics EUV-150S048SV
100 - 277Vac, 150W, 48V, IP67 LED Driver
Submit Request for Quote
Submit an RFQ to a group of distributors who specialize in finding hard-to-find parts.
Request for Quotation (RFQ)
This request will be sent to the specified suppliers.
(* indicates required field)
Quote request
Suppliers *
Contact details
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Inventronics EUV-150S048SV.
Future Electronics
Datasheet8 pages6 years ago
Supply Chain
Introduction Date2015-09-15
Descriptions
Descriptions of Inventronics EUV-150S048SV provided by its distributors.