Inventronics EUM100S280DT
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 96W, Hybrid
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
Future ElectronicsEUM-100S280DT02Box
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Inventronics EUM100S280DT.
IHS
Datasheet15 pages5 years ago
3 month trend:
+541%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Descriptions
Descriptions of Inventronics EUM100S280DT provided by its distributors.
100 - 277Vac, 96W, 175 - 2800mA, 17-54V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
100W Programmable LED Driver Module