Inventronics EUM-320S760MT
100 - 277Vac, 320W, 535 - 7600mA, 21-60V, 0-10V, PWM..., IP67 LED Driver
Datasheet
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
Future ElectronicsEUM-320S760MT01Box
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Inventronics EUM-320S760MT.
Future Electronics
Datasheet18 pages5 years ago
Descriptions
Descriptions of Inventronics EUM-320S760MT provided by its distributors.