Inventronics EUM-240S670MG
100 - 277Vac, 240W, 420 - 6700mA, 18-57V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Inventronics EUM-240S670MG.
Future Electronics
Datasheet15 pages4 years ago
Datasheet15 pages5 years ago
Inventory History
3 month trend:
-5.13%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Descriptions
Descriptions of Inventronics EUM-240S670MG provided by its distributors.