Inventronics EUM-240S670DT
100 - 277Vac, 240W, 420 - 6700mA, 18-57V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Inventronics EUM-240S670DT.
Future Electronics
Datasheet14 pages6 years ago
Inventory History
3 month trend:
+375%
Descriptions
Descriptions of Inventronics EUM-240S670DT provided by its distributors.