Inventronics EUM-240S150DT
100 - 277Vac, 240W, 105 - 1500mA, 80-229V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Inventronics EUM-240S150DT.
Future Electronics
Datasheet14 pages6 years ago
Inventory History
3 month trend:
-41.84%
Descriptions
Descriptions of Inventronics EUM-240S150DT provided by its distributors.
240W Programmable IP66/IP67 Driver