Inventronics EUM-240S105LG
100 - 277Vac, 240W, 70 - 1050mA, 115-343V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
Datasheet
Submit Request for Quote
Submit an RFQ to a group of distributors who specialize in finding hard-to-find parts.
Request for Quotation (RFQ)
This request will be sent to the specified suppliers.
(* indicates required field)
Quote request
Suppliers *
Contact details
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Inventronics EUM-240S105LG.
Future Electronics
Datasheet16 pages5 years ago
Descriptions
Descriptions of Inventronics EUM-240S105LG provided by its distributors.