Inventronics EUM-240S105BG
100 - 277Vac, 240W, 70 - 1050mA, 115-343V, [DALI 2, Ti...], IP67 LED Driver
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Inventronics EUM-240S105BG.
Future Electronics
Datasheet14 pages5 years ago
Inventory History
3 month trend:
+520%
Descriptions
Descriptions of Inventronics EUM-240S105BG provided by its distributors.