Inventronics EUM-200S150DG
100 - 277Vac, 200W, 105 - 1500mA, 67-190V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Inventronics EUM-200S150DG.
Future Electronics
Datasheet15 pages6 years ago
Descriptions
Descriptions of Inventronics EUM-200S150DG provided by its distributors.
200W Programmable IP66/IP67 Driver