Inventronics EUM-200S105DG
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 200W, Hybrid
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Inventronics EUM-200S105DG.
IHS
Datasheet17 pages5 years ago
TME
3 month trend:
+66.94%
Descriptions
Descriptions of Inventronics EUM-200S105DG provided by its distributors.
100 - 277Vac, 200W, 70 - 1050mA, 95-286V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
200W Programmable LED Driver Module