Inventronics EUM-150S210DG
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 150W, Hybrid
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Inventronics EUM-150S210DG.
IHS
Datasheet17 pages5 years ago
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
-34.79%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Descriptions
Descriptions of Inventronics EUM-150S210DG provided by its distributors.
100 - 277Vac, 150W, 140 - 2100mA, 36-107V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
150W Programmable IP67 Driver