Inventronics EUM-150S105DG
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 150W, Hybrid
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Inventronics EUM-150S105DG.
IHS
Datasheet17 pages5 years ago
3 month trend:
-14.29%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Descriptions
Descriptions of Inventronics EUM-150S105DG provided by its distributors.
100 - 277Vac, 150W, 70 - 1050mA, 72-214V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
150W Programmable LED Driver Module