Inventronics EUM-100S280DG
100 - 277Vac, 100W, 1750 - 2800mA, 17-54V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
Datasheet
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
NAC SemiXSFP0000023340910025
17h
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Inventronics EUM-100S280DG.
Future Electronics
Datasheet13 pages6 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Inventronics EUM-100S280DG provided by its distributors.
96W NFC LED DRIVER