Inventronics EUM-100S105DG
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 100W, Hybrid
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Inventronics EUM-100S105DG.
IHS
Datasheet15 pages5 years ago
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
-24.51%
Descriptions
Descriptions of Inventronics EUM-100S105DG provided by its distributors.
100 - 277Vac, 100W, 70 - 1050mA, 48-143V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
100W Programmable IP66/IP67 Driver