Inventronics EUM-075S210DG
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 75W, Hybrid
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
NAC SemiXSFP0000032531537525
11h
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Inventronics EUM-075S210DG.
IHS
Datasheet15 pages5 years ago
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Inventronics EUM-075S210DG provided by its distributors.
AC/DC LED Driver, 75 W, 54 V, 2.1 A, Constant Current, 90 VAC, 305 VAC, EUM-075SxxxDx Series
100 - 277Vac, 75W, 140 - 2100mA, 18-54V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver