Inventronics EUM-075S150BG
100 - 277Vac, 75W, 105 - 1500mA, 25-72V, [DALI 2, Ti...], IP67 LED Driver
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Inventronics EUM-075S150BG.
Future Electronics
Datasheet14 pages5 years ago
Inventory History
3 month trend:
+115%
Descriptions
Descriptions of Inventronics EUM-075S150BG provided by its distributors.
75W NFC Driver with DALI-2 and D4i