Inventronics EUM-050S150DG
100 - 277Vac, 50W, 92 - 1500mA, 17-54V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Inventronics EUM-050S150DG.
TME
Datasheet16 pages4 years ago
3 month trend:
-15.15%
Descriptions
Descriptions of Inventronics EUM-050S150DG provided by its distributors.