Inventronics EUM-050S090DE
Inventronics EUM-050S090DE LED驱动电源
Datasheet
Submit Request for Quote
Submit an RFQ to a group of distributors who specialize in finding hard-to-find parts.
Request for Quotation (RFQ)
This request will be sent to the specified suppliers.
(* indicates required field)
Quote request
Suppliers *
Contact details
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Inventronics EUM-050S090DE.
Future Electronics
Datasheet14 pages4 years ago
Inventory History
3 month trend:
-91.03%
Descriptions
Descriptions of Inventronics EUM-050S090DE provided by its distributors.
50W Programmable IP67 DRIVER
305V 700mA 305V 91V