Inventronics EUM-030S105EG
30W Class II Programmable IP66/IP67 Driver
Datasheet
Submit Request for Quote
Submit an RFQ to a group of distributors who specialize in finding hard-to-find parts.
Request for Quotation (RFQ)
This request will be sent to the specified suppliers.
(* indicates required field)
Quote request
Suppliers *
Contact details
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Inventronics EUM-030S105EG.
Future Electronics
Datasheet13 pages2 years ago
Inventory History
3 month trend:
-2.50%
Descriptions
Descriptions of Inventronics EUM-030S105EG provided by its distributors.
Inventronics EUM-030S105EG LED驱动电源
30W NFC DRIVER WITH DALI-2
305V 700mA 305V 54V