Inventronics EUM-030S105DE
30W Class II Programmable IP66/IP67 Driver
Datasheet
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
Future ElectronicsEUM-030S105DE02Box
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Inventronics EUM-030S105DE.
Future Electronics
Datasheet12 pages3 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Inventronics EUM-030S105DE provided by its distributors.
Inventronics EUM-030S105DE LED驱动电源
305V 700mA 305V 54V