Inventronics EUG-200S210DT
100 - 277Vac, 200W, 140 - 2100mA, 48-143V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Inventronics EUG-200S210DT.
Future Electronics
Datasheet14 pages8 years ago
Datasheet14 pages10 years ago
Supply Chain
Introduction Date2016-01-06
Descriptions
Descriptions of Inventronics EUG-200S210DT provided by its distributors.
AC/DC LED Power Supply 200W Single 8-Pin