Inventronics EUD-600S740DT
100 - 277Vac, 600W, 592 - 7400mA, 41-101V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
Submit Request for Quote
Submit an RFQ to a group of distributors who specialize in finding hard-to-find parts.
Request for Quotation (RFQ)
This request will be sent to the specified suppliers.
(* indicates required field)
Quote request
Suppliers *
Contact details
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Inventronics EUD-600S740DT.
Future Electronics
Datasheet18 pages8 years ago
Datasheet16 pages8 years ago
Datasheet14 pages10 years ago
Supply Chain
Introduction Date2018-05-14
Descriptions
Descriptions of Inventronics EUD-600S740DT provided by its distributors.