Inventronics EUD-320S670DT
100 - 277Vac, 320W, 469 - 6700mA, 24-68V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Inventronics EUD-320S670DT.
Future Electronics
Datasheet14 pages6 years ago
Datasheet14 pages8 years ago
Inventory History
3 month trend:
-15.02%
Descriptions
Descriptions of Inventronics EUD-320S670DT provided by its distributors.
320W Programmable LED Driver Module