Inventronics EUD-200S105DTA
100 - 277Vac, 200W, 70 - 1050mA, 95-286V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
Future ElectronicsEUD-200S105DTA01Box
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Inventronics EUD-200S105DTA.
Future Electronics
Datasheet13 pages6 years ago
Datasheet13 pages8 years ago
Datasheet12 pages9 years ago
Supply Chain
Introduction Date2017-10-27
Descriptions
Descriptions of Inventronics EUD-200S105DTA provided by its distributors.