Inventronics EUC-160Q105DT
100 - 277Vac, 160W, 1050mA, 19-38V, [0-10V], IP67 LED Driver
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
TMEEUC-160Q105DT81
8h
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Inventronics EUC-160Q105DT.
TME
Datasheet9 pages6 years ago
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Supply Chain
Introduction Date2017-10-27
Descriptions
Descriptions of Inventronics EUC-160Q105DT provided by its distributors.