Inventronics EUC-026S053PS
100 - 277Vac, 26W, 530mA, 25-49V, IP66 LED Driver
Submit Request for Quote
Submit an RFQ to a group of distributors who specialize in finding hard-to-find parts.
Request for Quotation (RFQ)
This request will be sent to the specified suppliers.
(* indicates required field)
Quote request
Suppliers *
Contact details
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Inventronics EUC-026S053PS.
Future Electronics
Datasheet12 pages6 years ago
Descriptions
Descriptions of Inventronics EUC-026S053PS provided by its distributors.
26W Constant Current IP66 Driver