Inventronics EUC-026S035DS
100 - 277Vac, 26W, 350mA, 38-75V, [0-10V], IP66 LED Driver
Submit Request for Quote
Submit an RFQ to a group of distributors who specialize in finding hard-to-find parts.
Request for Quotation (RFQ)
This request will be sent to the specified suppliers.
(* indicates required field)
Quote request
Suppliers *
Contact details
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Inventronics EUC-026S035DS.
Future Electronics
Datasheet12 pages6 years ago
Datasheet12 pages9 years ago
Datasheet10 pages13 years ago
Datasheet7 pages14 years ago
TME
Supply Chain
Introduction Date2016-08-02
Descriptions
Descriptions of Inventronics EUC-026S035DS provided by its distributors.
AC/DC LED Power Supply 26W Single