Inventronics ESM-320S150MG
320W Programmable Driver with INV Digital Dimming
Datasheet
Submit Request for Quote
Submit an RFQ to a group of distributors who specialize in finding hard-to-find parts.
Request for Quotation (RFQ)
This request will be sent to the specified suppliers.
(* indicates required field)
Quote request
Suppliers *
Contact details
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Inventronics ESM-320S150MG.
Future Electronics
Datasheet17 pages4 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Inventronics ESM-320S150MG provided by its distributors.
Inventronics ESM-320S150MG LED驱动电源
528V 1.4A 528V 305V