Inventronics ESM-320S150DT
277 - 480Vac, 320W, 105 - 1500mA, 107-305V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
Datasheet
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
Future ElectronicsESM-320S150DT61Box
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Inventronics ESM-320S150DT.
Future Electronics
Datasheet15 pages5 years ago
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Descriptions
Descriptions of Inventronics ESM-320S150DT provided by its distributors.