Inventronics ESD-320S220DT
277 - 480Vac, 320W, 154 - 2200mA, 73-208V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
Datasheet
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
Future ElectronicsESD-320S220DT01Box
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Inventronics ESD-320S220DT.
Future Electronics
Datasheet15 pages7 years ago
Datasheet13 pages8 years ago
Datasheet12 pages11 years ago
Inventory History
1 year trend:
Restocked
Supply Chain
Introduction Date2015-03-12
Descriptions
Descriptions of Inventronics ESD-320S220DT provided by its distributors.