Inventronics ESD-240S660DT
277 - 480Vac, 240W, 462 - 6600mA, 19-52V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
AztechESD-240S660DT289
19h
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Inventronics ESD-240S660DT.
Future Electronics
Datasheet16 pages7 years ago
Datasheet14 pages8 years ago
Descriptions
Descriptions of Inventronics ESD-240S660DT provided by its distributors.
240W Programmable LED Driver Module