Inventronics EBV-060S048SV
Inventronics EBV-060S048SV LED驱动电源
Submit Request for Quote
Submit an RFQ to a group of distributors who specialize in finding hard-to-find parts.
Request for Quotation (RFQ)
This request will be sent to the specified suppliers.
(* indicates required field)
Quote request
Suppliers *
Contact details
Inventory History
3 month trend:
-5.56%
Descriptions
Descriptions of Inventronics EBV-060S048SV provided by its distributors.
60W CONSTANT VOLTAGE IP67 DRIVER
305V 1.3A 305V 48V