Inventronics EBS-120S105BT2
LED Driver Module DALI 700mA Single 57V to 171V 120W Terminal Block
Datasheet
Contact details
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Inventronics EBS-120S105BT2.
Future Electronics
Datasheet15 pages3 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Inventronics EBS-120S105BT2 provided by its distributors.
Inventronics EBS-120S105BT2 LED驱动电源
EBS Gen 2, 120W, DALI, 1050mA
305V 700mA 305V 171V