Inventronics EBS-080S070BT2
220 - 277Vac 80W 45 - 700mA 57-178V [DALI 2, Ti...] IP20 LED Driver
Datasheet
Contact details
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Inventronics EBS-080S070BT2.
Future Electronics
Datasheet14 pages5 years ago
Inventory History
3 month trend:
-79.60%
Descriptions
Descriptions of Inventronics EBS-080S070BT2 provided by its distributors.
80W Class I/II NFC Driver with DALI-2 and D4i