Inventronics EBS-025S105DT2
EBS025 Series 1050 mA 25W Constant Current Programmable IP20 Driver
Submit Request for Quote
Submit an RFQ to a group of distributors who specialize in finding hard-to-find parts.
Request for Quotation (RFQ)
This request will be sent to the specified suppliers.
(* indicates required field)
Quote request
Suppliers *
Contact details
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Inventronics EBS-025S105DT2 provided by its distributors.
Inventronics EBS-025S105DT2 LED驱动电源
305V 1.05A 305V 36V