Inventronics EBM-1K2S525DG
Inventronics EBM-1K2S525DG LED驱动电源
Datasheet
Submit Request for Quote
Submit an RFQ to a group of distributors who specialize in finding hard-to-find parts.
Request for Quotation (RFQ)
This request will be sent to the specified suppliers.
(* indicates required field)
Quote request
Suppliers *
Contact details
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Inventronics EBM-1K2S525DG.
Future Electronics
Datasheet12 pages2 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Inventronics EBM-1K2S525DG provided by its distributors.
305V 5.25A 305V 304V