Instek PSW-720L11
PSW-720L11 DC Power Supply, Dual Channel, Prog. Switching, 30/30V, 720W, PSW-Multi Series
Price and Stock
Descriptions
Descriptions of Instek PSW-720L11 provided by its distributors.
Dc Power Supply, Prog, 2Ch, 30V, 36A; Power Supply Output Type:Programmable; No. Of Outputs:2 Output; Output Voltage Min:0V; Output Voltage Max:30V; Output Current Min:0A; Output Current Max:36A; Power Rating:720W; Plug Type:- Rohs Compliant: Yes |Gw Instek PSW-720L11