Abracon HC49USM-FB5F20-16.000MHZ
Crystal, 16Mhz, 20Pf, 13.3Mm X 4.7Mm Rohs Compliant: Yes |Ilsi America HC49USM-FB5F20-16.000MHZ
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Abracon HC49USM-FB5F20-16.000MHZ.
Electro Sonic
Datasheet2 pages5 years ago
Inventory History
3 month trend:
-0.29%
Descriptions
Descriptions of Abracon HC49USM-FB5F20-16.000MHZ provided by its distributors.
Crystal 16MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/USM SMD T/R
CRYSTAL, 16MHZ, 20PF, 13.3MM X 4.7MM; Available until stocks are exhausted