Idec HW2L-M1F10Q-W-24V
Switch Push Button N.O. SPST Flush Square Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Idec HW2L-M1F10Q-W-24V.
Sager Electronics
Datasheet62 pages13 years ago
Lectro Components
Descriptions
Descriptions of Idec HW2L-M1F10Q-W-24V provided by its distributors.
P/B 22MM INCAN MOM SQ FLUSH F/VOLT 1NO WHITE