Idec HW1P-2FQ-A-24V
Switch Indicators 24VAC/24VDC 11mA Incandescent Lamp Round Screw Panel Mount with Threads
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Idec HW1P-2FQ-A-24V.
Electro Sonic
Datasheet62 pages13 years ago
Sager Electronics
3 month trend:
-7.69%
Descriptions
Descriptions of Idec HW1P-2FQ-A-24V provided by its distributors.
Pilot Light, Amb, 24V Direct, Incan, 22mm Mounting, Dome Lens