Idec HW1F-33F11QD-G-24V
22Mm Selector Switch Lighted Rohs Compliant: Yes |Idec HW1F-33F11QD-G-24V
Production
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Idec HW1F-33F11QD-G-24V.
IHS
Datasheet62 pages8 years ago
Sager Electronics
Lectro Components
Inventory History
3 month trend:
-100%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Idec HW1F-33F11QD-G-24V provided by its distributors.
IDEC Corporation HW1F-33F11QD-G-24V Selector Switch,Illuminated,NO1,NC1,3 Position,24VAC, 24VDC,Green
Idec Corp 22Mm Selector Switch Lighted
SELECTOR SWITCH, 3-POS MOM, 24V DIR