Idec AYLW49912D-R-120V
22Mm Emergency-Stop Lighted Rohs Compliant: Yes |Idec AYLW49912D-R-120V
Datasheet
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Idec AYLW49912D-R-120V.
Sager Electronics
Datasheet41 pages7 years ago
Lectro Components
Inventory History
3 month trend:
-15.00%
Descriptions
Descriptions of Idec AYLW49912D-R-120V provided by its distributors.
Idec Corp 22Mm Emergency-Stop Lighted
Emergency Stop Switches / E-Stop Switches Emergency-Stop Illuminated 22mm Push-Pull 40mm Mushroom Red 1NO-2NC Full Voltage 120V AC LED