Idec AYLD39910N-R-120V
Push-pull Pushbutton, Red, 120V Dire Full Voltage, 30MM Mounting, Incand 1NO Contact Blocks, 40MM Mushroom
Datasheet
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
Beyond ComponentsAYLD39910N-R-120V0
3h
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Idec AYLD39910N-R-120V.
Lectro Components
Datasheet30 pages18 years ago
Descriptions
Descriptions of Idec AYLD39910N-R-120V provided by its distributors.