Idec ARN2-1111-10.10.10.10
Mono-Lever Switch; Arn 4Pos Maint Mnolvr Rohs Compliant: Yes |Idec ARN2-1111-10.10.10.10
Datasheet
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Idec ARN2-1111-10.10.10.10.
Sager Electronics
Datasheet3 pages18 years ago
Descriptions
Descriptions of Idec ARN2-1111-10.10.10.10 provided by its distributors.
Industrial Panel Mount Indicators / Switch Indicators Mono-Lever Switch 4 Position
SWITCH JOYSTICK DGTL 10A 120V