Idec APW199-W-24V
Electromechanical Switch Pilot Light Switch 10A
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Idec APW199-W-24V.
Electro Sonic
Datasheet41 pages11 years ago
Datasheet41 pages14 years ago
Sager Electronics
Lectro Components
Inventory History
3 month trend:
+500%
Descriptions
Descriptions of Idec APW199-W-24V provided by its distributors.
Pilot Light, Wht, 24V Direct, Incand Full Voltage, 22mm Mounting, Incand Round Flush Lens, Chrome Bezel